• -5%

BARF-ny zestaw

Ten podstawowy zestaw suplementów do diety BARF jest stworzony z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb żywieniowych psów i kotów. To są podstawowe suplementy na start przygody z dietą surową jak i gotowaną i docelowo powinien być poszerzony o pozostałe suplementy.

149,00 zł141,55 złZniżka 5%

Zamiast 149,00 zł

Najniższa cena to brutto

28 punktów w Programie Lojalnościowym.
Ilość

Dieta surowa psa i kota wymaga suplementacji, to fakt Wybierając dodatki do BARFa, kieruj się przede wszystkim składnikami codziennych posiłków. 

W skład zestawu wchodzą: 
- Węglan wapnia odpowiada za wzbogacenie diety w ten kluczowy minerał. Wapń jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju i utrzymania kości oraz zębów, a także dla funkcjonowania układu nerwowego i mięśni.
- Sól do diety BARF jest naturalną solą kamienną, która dostarcza organizmowi ważnych elektrolitów. Nie zawiera niezdrowych dodatków ani substancji konserwujących.
- Witamina E jest mocnym przeciwutleniaczem, który chroni komórki przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniem przez wolne rodniki. Niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania układu immunologicznego i nerwowego.
- Tauryna to niezbędnik w kociej diecie. Bierze udział w wielu procesach fizjologicznych organizmu, wspiera funkcjonowanie wątroby oraz serca, przyspiesza regenerację mięśni, poprawia metabolizm. Właściwości tego aminokwasu mają pozytywny wpływ na poprawne działanie układu nerwowego. 

Dzięki temu zestawowi, właściciele psów mogą mieć pewność, że ich zwierzęta otrzymują wszystkie niezbędne składniki odżywcze, co jest kluczowe dla ich ogólnego zdrowia i dobrej kondycji. Idealny dla tych, którzy chcą zatroszczyć się o wszechstronne żywienie swoich pupili na diecie BARF. Suplementy Holista polecam z uwagi na doskonałą jakość surowców, bezpieczne i skuteczne dawkowanie, a także co ważne dla osób kochających naszą planetę, ekologiczne podejście marki do opakowań.

Zest_BARF1
7 Przedmioty

Specyficzne kody

W Holista pielęgnujemy wartości przyjazne środowisku jedną z nich jest zasada NO WASTE (bez marnotrawstwa), którą wdrażamy w trosce o naszą planetę.

Icon_save.pngW procesie produkcji naszych suplementów korzystamy z opakowań, które nie tylko zapewniają bezwzględne bezpieczeństwo zamkniętego w opakowaniu surowca, ale można przeznaczyć je do recyklingu.
#thinkgreen  #nowaste

Jak postępować zgodnie z zasadą NO WASTE? TO PROSTE!

1. Oderwij wieczko
2. Zerwij etykietę wzdłuż perforacji
3. Wieczko, etykietę oraz opakowanie wrzuć do żółtego pojemnika na plastik. 
4. Wszystkie części opakowania nadają się do recyklingu.

Pamiętaj, że opakowanie możesz wykorzystać ponownie, uzupełniając je suplementem z opakowania Ekonomicznego typu DOYPACK

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych opakowań? 

Każde z naszych opakowań zostało zaprojektowane w taki sposób, aby po pierwsze zapewnić bezwzględne bezpieczeństwo zamkniętego w opakowaniu surowca, a po drugie przeznaczyć je do recyklingu. Oprócz szkła używamy słoików oraz doypacków wykonanych w całości z tworzywa HDPE, które uważane są za jedne z najbezpieczniejszych dla zdrowia. Z HDPE produkuje się wiele zabawek dla dzieci, jak również opakowania na jogurty czy kefiry. Jest to tworzywo droższe i cenniejsze niż popularny PET. 

Ponieważ naklejanie etykiet może spowodować obniżenie jakości produktu poddanego recyklingowi i tym samym przesuwa go dalej w łańcuchu recyklingu zrezygnowaliśmy z tego typu etykiet na rzecz 100% recyklingowanej, etykiety termicznej o dodatkowo zredukowanej masie własnej. 

Dzięki procesom zmierzającym do ponownego wykorzystania różnego rodzaju odpadów materiały stają się ponownie wartościowe. Recykling sprawia, że odpady nie trafiają na składowiska, a zostają przetwarzane na użyteczne surowce. KAŻDE Z NASZYCH OPAKOWAŃ MOŻESZ PODDAĆ RECYKLINGOWI. 

Dbajmy o siebie, zwierzęta świadomie szanując miejsce, na którym wszyscy żyjemy.

Podziel się swoją opinią z innymi właścicielami