• -5,00 zł

Olej Omega3 250ml + Spirulina 100g

Zestaw antynowotworowy zawiera olej Omega3 250ml oraz Spirulinę. Obejrzyj webinar i dowiedz się jak stosować profilaktykę nowotworową psa i kota.

Certyfikowany olej pozyskiwany z dziko żyjących ryb morskich odznaczających się najwyższą zawartością kwasów Omega 3. Delikatny w smaku o łagodnym zapachu. Nie zawiera sztucznych konserwantów jest doskonale akceptowany przez psy i koty. 

Dostępne gramatury

96,00 zł91,00 złZniżka 5,00 zł

Zamiast 96,00 zł

Najniższa cena to brutto

18 punktów w Programie Lojalnościowym.

Ten pakiet zawiera

Ilość


Skład: 100% olej tłoczony z dzikich ryb odznaczających się najwyższym poziomem Omega-3. Ryby z  rodzin Sardelowate (Engraulidae), Ostrobokowate (Carangidae), Śledziowate (Clupeidae) i Makrelowate (Scombridae (z wyjątkiem rodzajów Thunnus and Sarda).

Skład analityczny: Tłuszcz: 99%, Popiół całkowity: <0,01%
Kwasy Tłuszczowe profil: EPA 17,8 g/100g, DHA 11,2g0/100g suma kwasów Omega3 35,6 g/100g
Wszystkie aktualne dane dostępne są w Certyfikacie Analizy [Kliknij]  


Sposób podania: odmierzoną za pomocą pompki dawkę oleju podawać z pokarmem 

Dawkowanie:  
Psy dorosłe: 1 pompka / 5 kg m.c.
Koty: 1 pompka 

Jedna pompka dozuje ok. 1,5 g oleju.

Przechowywanie: po otwarciu najlepiej przechowywać w lodówce nie dłużej niż 90 dni

ZEST_H33H55
14 Przedmioty

Opis

Waga
250ml

Specyficzne kody

W Holista pielęgnujemy wartości przyjazne środowisku jedną z nich jest zasada NO WASTE (bez marnotrawstwa), którą wdrażamy w trosce o naszą planetę.

Icon_save.pngW procesie produkcji naszych suplementów korzystamy z opakowań, które nie tylko zapewniają bezwzględne bezpieczeństwo zamkniętego w opakowaniu surowca, ale można przeznaczyć je do recyklingu.
#thinkgreen  #nowaste

Jak postępować zgodnie z zasadą NO WASTE? TO PROSTE!

1. Oderwij wieczko
2. Zerwij etykietę wzdłuż perforacji
3. Wieczko, etykietę oraz opakowanie wrzuć do żółtego pojemnika na plastik. 
4. Wszystkie części opakowania nadają się do recyklingu.

Pamiętaj, że opakowanie możesz wykorzystać ponownie, uzupełniając je suplementem z opakowania Ekonomicznego typu DOYPACK

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych opakowań? 

Każde z naszych opakowań zostało zaprojektowane w taki sposób, aby po pierwsze zapewnić bezwzględne bezpieczeństwo zamkniętego w opakowaniu surowca, a po drugie przeznaczyć je do recyklingu. Oprócz szkła używamy słoików oraz doypacków wykonanych w całości z tworzywa HDPE, które uważane są za jedne z najbezpieczniejszych dla zdrowia. Z HDPE produkuje się wiele zabawek dla dzieci, jak również opakowania na jogurty czy kefiry. Jest to tworzywo droższe i cenniejsze niż popularny PET. 

Ponieważ naklejanie etykiet może spowodować obniżenie jakości produktu poddanego recyklingowi i tym samym przesuwa go dalej w łańcuchu recyklingu zrezygnowaliśmy z tego typu etykiet na rzecz 100% recyklingowanej, etykiety termicznej o dodatkowo zredukowanej masie własnej. 

Dzięki procesom zmierzającym do ponownego wykorzystania różnego rodzaju odpadów materiały stają się ponownie wartościowe. Recykling sprawia, że odpady nie trafiają na składowiska, a zostają przetwarzane na użyteczne surowce. KAŻDE Z NASZYCH OPAKOWAŃ MOŻESZ PODDAĆ RECYKLINGOWI. 

Dbajmy o siebie, zwierzęta świadomie szanując miejsce, na którym wszyscy żyjemy.

Podziel się swoją opinią z innymi właścicielami

Olej Omega3 Holista został doceniony przez Kapitułę plebiscytu Sfinksy dla najlepszych produktów dla kotów. Oprócz Wyróżnienia w kategorii "Suplementy diety" produkt ten otrzymał także tytuł Must Have 2023 w diecie kota!

Przeczytaj opinię Kapituły Sfinksy

"Olej Omega 3 Holista otrzymał nagrodę “must have dla kota” z uwagi na szereg uzasadnionych powodów. Pierwszy i najważniejszy to doskonała jakość produktu, który jest niezbędny w diecie każdego kota – czy to kociaka czy też seniora. Regularna suplementacja olejem Omega 3 marki Holista może przynieść kotu liczne korzyści, w tym poprawę zdrowia skóry i sierści, wsparcie dla stawów i układu nerwowego, wzmocnienie odporności oraz redukcję stanów zapalnych."