HolistaPets to polska marka, której celem jest tworzenie produktów żywieniowych dla zwierząt takich jak suplementy diety i oleje. Chcemy dbać o dietę waszych zwierząt dostarczając im preparatów o najwyższym możliwym standardzie. 

Preparaty znajdujące się w naszej ofercie z powodzeniem dodasz do dowolnego posiłku Twojego pupila, wystarczy, że dopasujesz odpowiednie suplementy do jego potrzeb. Suplementy w proszku i oleje mogą być podawane do karmy suchej, mokrej czy samodzielnie przygotowywanego jedzenia surowego lub gotowanego. Pragniemy dawać gwarancję ponad wszelką wątpliwość, że w misce Twojego zwierzaka znajdą się tylko certyfikowane, przebadane, czyste ekologicznie, pozyskiwane z odpowiedzialnych źródeł składniki. Wierzymy, że taki model żywienia może zapewnić zwierzętom dłuższe i zdrowsze życie. 

Po co dodawać suplementy do posiłków psa i kota?

Naturalne suplementy, które oferujemy Twoim pupilom to źródła jodu, witamin, aminokwasów i składników mineralnych. Dostarczają niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania zdrowych kwasów tłuszczowych Omega3.

Prosto i wygodnie

Stosowanie suplementów HolistaPets jest dziecinnie proste. Dzięki dodaniu do opakowania miarki w formie łyżeczki lub pompki, w łatwy sposób podasz swojemu zwierzakowi porcję suplementu do posiłku.

Marka świadoma ekologicznie 

Podchodzimy także z szacunkiem i troską do miejsca w którym żyjemy. Wybierając naszą markę, ograniczasz ilość plastiku w środowisku, ponieważ nasze opakowania nadają się w 100% do recyklingu. Plastikowe opakowania jak i butelki możesz oddać do pełnej segregacji po zerwaniu etykiety bez kleju zaledwie jednym pociągnięciem.

Wspieramy europejski przemysł nie stosując w produkcji naszych preparatów niskiej jakości komponentów chińskiego pochodzenia. HolistaPets to nie tylko zdrowsze żywienie to także holistyczny styl życia i troska o planetę, na której żyjemy. Nasze produkty to nie tylko czyste ekologiczne surowce, które pozyskujemy z nieskazitelnych, odpowiedzialnych źródeł, aby zapewnić Twoim zwierzętom najzdrowsze żywienie. To także holistyczny styl życia i troska o planetę na której żyjemy. 

PRZECZYTAJ O ZASTOSOWANYCH OPAKOWANIACH [KLIK]