HolistaPets to polska marka, której celem jest tworzenie produktów żywieniowych dla zwierząt o najwyższym możliwym standardzie. 

Pragniemy dawać gwarancję ponad wszelką wątpliwość, że w misce Twojego zwierzaka znajdą się tylko certyfikowane, przebadane, czyste ekologicznie, pozyskiwane z odpowiedzialnych źródeł składniki. Wierzymy, że taki model żywienia może zapewnić zwierzętom dłuższe i zdrowsze życie. 

Podchodzimy także z szacunkiem i troską do miejsca w którym żyjemy dlatego wszystkie nasze opakowania nadają się w 100% do recyklingu. Wspieramy europejski przemysł nie stosując w produkcji naszych preparatów niskiej jakości  komponentów chińskiego pochodzenia. HolistaPets to nie tylko zdrowsze żywienie to także holistyczny styl życia i troska o planetę, na której żyjemy. 

Nasze produkty to nie tylko czyste ekologiczne surowce, które pozyskujemy z nieskazitelnych, odpowiedzialnych źródeł, aby zapewnić Twoim zwierzętom najzdrowsze żywienie. To także holistyczny styl życia i troska o planetę na której żyjemy. 

 icons%20new4.png

PRZECZYTAJ O ZASTOSOWANYCH OPAKOWANIACH [KLIK]